Prelegeri Prof. Karen Johnston și Prof. Andrew Massey

Astăzi am avut onoarea să găzduim două prelegeri susținute de
👩‍🏫 Prof. Karen Johnston (University of Portsmouth, Associate Dean Research and Innovation, Professor of Organizational Studies) și
🧑‍🏫 Prof. Andrew Massey (King’s College London, Academic Director, International School for Government; Editor in Chief of the journal International Review of Administrative Sciences).
🌟 A fost o ocazie bună pentru studenții și cadrele didactice de la AMP și FSPAC să afle mai multe despre științele administrative, leadership și management public.
💡 Prelegerile au oferit informații utile și au contribuit la dezvoltarea cunoștințelor participanților, dar și la o mai bună relație între instituțiile partenere.
🤝 La #amp și #fspac apreciem colaborarea internațională și ne bucurăm să întâmpinăm specialiști din diverse domenii pentru a împărtăși cunoștințe și experiențe cu studenții și profesorii noștri.
📣 Mulțumim Prof. Karen Johnston și Prof. Andrew Massey pentru vizită și sperăm să ne revedem în viitor!
🚀 Să le urăm bun venit în comunitate!